Dostawa dysków do rozbudowy zasobów przestrzeni dyskowej w serwerach SDS wraz z montażem i konfiguracją oraz świadczeniem wsparcia technicznego
Zamawiający Centralny Ośrodek Informatyki (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa dysków do rozbudowy zasobów przestrzeni dyskowej w serwerach SDS wraz z montażem…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 12:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 310 851 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 12:0013d 7h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 sierpnia 2026
Termin ofert: 15 września 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa i montaż mają być wykonane w terminie do 20 Dni Roboczych od dnia zawarcia umowy, a wsparcie techniczne trwa od odbioru do 31.12.2027 r.
- 2
Ryzykoustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa ani rozwiązań objętych decyzją o dostawcy wysokiego ryzyka; niespełnienie tego wymogu skutkuje odrzuceniem oferty.
- 3
ZakresWraz z ofertą trzeba złożyć wykaz elementów ICT używanych podczas realizacji zamówienia oraz przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające zgodność z OPZ.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 162 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Centralny Ośrodek Informatyki |
| NIP | 7252036863 |
| Adres | Aleje Jerozolimskie 132-136, 02-305 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa dysków do rozbudowy zasobów przestrzeni dyskowej w serwerach SDS wraz z montażem i konfiguracją oraz świadczeniem wsparcia technicznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych |
| Dodatkowe kody CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości: 20 000,00 zł [słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100]. 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).