- Umowa zawartaCzęść 1ARTHREX POLSKA sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty509 152 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 6ARTHREX POLSKA sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty4112 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Zimmer Biomet Polska sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty189 205 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 5Smith&Nephew sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty99 663 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
Przetarg nieograniczony PN/41IO/05/2026 na dostawy implantów do zabiegów artroskopowych w obrębie kolana i barku w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o.
Zamawiający Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przetarg nieograniczony PN/41IO/05/2026 na dostawy implantów do zabiegów artroskopowych w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 802 133 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 802 133 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 6 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
11 sierpnia 2026
5 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 5252491419 |
| Adres | ul. rtm. Witolda Pileckiego 99, 02-781 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przetarg nieograniczony PN/41IO/05/2026 na dostawy implantów do zabiegów artroskopowych w obrębie kolana i barku w Warszawskim Szpitalu Południowym sp. z o.o. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33183100-7 - Implanty ortopedyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | ARTHREX POLSKA sp. z o.o., Warszawa (NIP: 7010330145) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 509 152 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
| Część LOT-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca | ARTHREX POLSKA sp. z o.o., Warszawa (NIP: 7010330145) |
| Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty | 4 112 PLN |
| Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Zimmer Biomet Polska sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5272697561) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 189 205 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Smith&Nephew sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5262825537) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 99 663 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-13+02:00 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.