Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 556321-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usunięcie i zagospodarowanie odpadów, w tym niebezpiecznych

Zamawiający Miasto Gliwice (Gliwice, Śląskie) prowadzi postępowanie „Usunięcie i zagospodarowanie odpadów, w tym niebezpiecznych”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 08:00. Wadium: 450 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto GliwiceGliwice, Śląskieopublikowano 27 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
450 000 zł
Termin składania ofert
21 września 2026, 08:00
19d 5h
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 08:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Nowy termin: 21 września 2026 08:00

    Zmienia wersję 556321-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 8 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usunięcie i zagospodarowanie odpadów, w tym niebezpiecznych.

  • 5

    RyzykoWadium: 450 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Gliwice

REGON

276255335

Adres

ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice

Region (NUTS)

PL229 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usunięcie i zagospodarowanie odpadów, w tym niebezpiecznych

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1) zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie: 450 000,00 zł (czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), 2) wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert i utrzymania nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, 3) wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi być ważne minimum przez okres związania ofertą, dotyczyć przedmiotowego zamówienia i zawierać klauzule gwarantujące możliwość zatrzymania wadium w przypadkach, o których mowa w art. 98 ust. 6 ustawy pzp, 4) wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy w Bank Millenium S.A. nr 79 1160 2202 0000 0005 0904 4033 5) jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-21 08:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Wykaz podmiotowych środków dowodowych, które wykonawca składa w postępowaniu na wezwanie zamawiającego na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 108, 109 ustawy pzp wskazano w Rozdziale 11 pkt 2) SWZ
  2. 2.
    Wykaz podmiotowych środków dowodowych, które wykonawca składa w postępowaniu na wezwanie Zamawiającego na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu wskazano w Rozdziale 11 pkt 3) SWZ
  3. 3.
    Termin wykonania zamówienia: Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia od daty zawarcia umowy, w terminie 8 miesięcy.
  1. 1.
    Projektowane postanowienia umowy zawiera załączony do SWZ wzór umowy załącznik nr 6 do SWZ.
  2. 2.
    Zamawiający przewiduje możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z § 18 wzoru umowy.
  3. 3.
    Informacje o formalnościach, jakie powinny zostać dopełnione po wyborze oferty w celu zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego zawarto w rozdziale 22. Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90520000-8Usługi w zakresie odpadów radioakty…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 21.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Gliwice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Tak. Wadium określono na 450 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90520000-8 - Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.