Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg kraj. będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na 4 części: Cz 1 –utrzym. dróg kraj. Rejonu w Przemyślu -autostrady A-4 na odc. Rzeszów Wschód (bez węzła) do Jarosław Zachód z (węzłem) Cz 2 –utrzym. dróg kraj. G, GP Rejonu w Przemyślu Cz 3 –utrzym. dróg kraj. G, GP Rejonu w Lesku Cz 4 –utrzym. dróg kraj. G, GP i S Rejonu w Nisku
Zamawiający Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie 35-959 Rzeszów, ul. Legionów 20 (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg kraj. będących w administracji GDDKiA…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 11:0019d 18h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 sierpnia 2026
Termin ofert: 21 września 2026 11:00 - Sprostowanie
20 sierpnia 2026
Nowy termin: 22 września 2026 11:00Zmienia wersję 555640-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest całoroczne utrzymanie dróg krajowych w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie w 4 częściach obejmujących rejony w Przemyślu, Lesku i Nisku oraz odcinek autostrady A-4.
- 2
ZakresZakres obejmuje bieżące i zimowe utrzymanie nawierzchni, poboczy, odwodnienia, oznakowania, urządzeń BRD, zieleni, czystości, monitoringu ruchu oraz konserwacji oświetlenia ulicznego.
- 3
ZakresDla wszystkich części maksymalny łączny okres obowiązywania umowy wraz z prawem opcji nie przekracza 48 miesięcy od rozpoczęcia realizacji.
- 4
ZakresZamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania kluczowych zadań z Grupy Robót nr 11, w tym czynności Kierownika ds. Utrzymania Dróg i jego Z-cy.
- 5
ZakresJednemu wykonawcy wolno złożyć ofertę maksymalnie na dwie dowolnie wybrane części, a zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał LESZEK KOCHANOWICZ Firma Usługowo Handlowo Produkcyjna.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,0 oferty na postępowanie przy 107 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 28% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie 35-959 Rzeszów, ul. Legionów 20 |
| NIP | 8131106223 |
| Adres | 35-959 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg kraj. będących w administracji GDDKiA Oddział w Rzeszowie, w podziale na 4 części: Cz 1 –utrzym. dróg kraj. Rejonu w Przemyślu -autostrady A-4 na odc. Rzeszów Wschód (bez węzła) do Jarosław Zachód z (węzłem) Cz 2 –utrzym. dróg kraj. G, GP Rejonu w Przemyślu Cz 3 –utrzym. dróg kraj. G, GP Rejonu w Lesku Cz 4 –utrzym. dróg kraj. G, GP i S Rejonu w Nisku |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| Dodatkowe kody CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg; 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej; 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg; 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu; 45233221-4 - Malowanie nawierzchi; 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania; 45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych; 45442121-1 - Malowanie budowli; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych; 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych; 90910000-9 - Usługi sprzątania; 63712710-3 - Usługi monitorowania ruchu; 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości: - dla Części 4: 1 380 000,00 zł (słownie złotych: jeden milion trzysta osiemdziesiąt tysięcy 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-21 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.