Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Budowa węzła integracyjnego „Rumia Biała Rzeka” w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj”.
Zamawiający Urząd Miasta Rumi (Rumia, Pomorskie) prowadzi postępowanie „„Budowa węzła integracyjnego „Rumia Biała Rzeka” w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj””. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 11:00. Wadium: 491 800 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 801 593 zł
- Wadium
- 491 800 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2026, 11:004d 18h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2026
Termin ofert: 3 września 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 8 września 2026 11:00Zmienia wersję 520879-2026
- Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 11:00Zmienia wersję 555062-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 września 2026
Nowy termin: 18 września 2026 11:00Zmienia wersję 567847-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa węzła integracyjnego „Rumia Biała Rzeka” w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj.
- 2
ZakresZakres obejmuje prace projektowe i roboty budowlane związane m.in. z infrastrukturą okablowania, drogami, nawierzchniami, zielenią, oświetleniem zewnętrznym oraz robotami sieciowymi.
- 3
WarunkiZamówienie trwa 30 miesięcy i w treści podano obowiązek wniesienia wadium 491 800,00 zł; warunek doświadczenia obejmuje wykonanie co najmniej 1 zamówienia polegającego na zaprojektowaniu i wybudowaniu drogi publicznej min.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,0 ofert na postępowanie przy 121 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego. Dla skali: 153 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Budowa węzła integracyjnego „Rumia Biała Rzeka” w Rumi w formule zaprojektuj i wybuduj”. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania |
| Dodatkowe kody CPV | 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne; 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby; 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych; 45122000-8 - Próbne wykopy; 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej; 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych; 45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów; 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków; 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych; 45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli; 45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych; 45234115-5 - Roboty w zakresie sygnalizacji kolejowej; 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg; 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni; 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych; 45236000-0 - Wyrównywanie terenu; 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego; 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania; 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów; 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych; 77211600-8 - Sadzenie drzew; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Oferta musi być zabezpieczona wadium w łącznej wysokości: 491 800,00 zł, (słownie: czterysta dziewięćdziesiąt jeden tysięcy osiemset złotych 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-08 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).