Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatrium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kołobrzegu (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) prowadzi postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatrium Uzdrowiskowego…”. Termin składania ofert upływa 16 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 16 września 2026, 10:0012d 23h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=520, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 sierpnia 2026
Termin ofert: 16 września 2026 10:00 - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 września 2026 10:00Zmienia wersję 554376-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawy mają być realizowane sukcesywnie przez 12 miesięcy zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz projektem umowy.
- 2
RyzykoPrzy części dotyczącej wyrobów medycznych wymagane są m.in. foldery, opisy lub katalogi producenta albo autoryzowanego dystrybutora, a także certyfikat CE lub równoważny dla wskazanych pakietów.
- 3
ZakresPodział obejmuje zadania od dostaw ryb świeżych, mrożonych, solonych i wędzonych po dostawy warzyw i owoców, nabiału, mięsa wieprzowego, drobiu, różnych artykułów spożywczych, mrożonek oraz jaj.
- 4
WarunkiWykonawca ma złożyć m.in. odpis albo informację z KRS lub CEIDG, informację z KRK oraz oświadczenie o aktualności informacji z JEDZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kołobrzegu |
| NIP | 6711554411 |
| Adres | ul. Portowa 22, 78-100 Kołobrzeg |
| Region (NUTS) | PL426 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy produktów i artykułów spożywczych dla SP ZOZ Sanatrium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepi
- Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, art. 1
- Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiega
- Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepi
- Art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepi
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Wymogi związane z wykazaniem przez wykonawcę braku podstaw wykluczenia zostały określone w SWZ.
- 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu (art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. g), tj. za przestępstw
- Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; Wymogi związane z wykazaniem przez wykonawcę braku podstaw wykluczenia zostały określone w S
- Art.108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, art. 10
- Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, art. 1
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-16 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.