Mieszanka mineralno-witaminowa KM (1,0%)
Zamawiający Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice (Pawłowice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Mieszanka mineralno-witaminowa KM (1,0%)”, wybierając ofertę wykonawcy WIMA Wytwórnia Pasz i Koncentratów Kruszwica Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 19 074 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 19 074 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2026
Termin ofert: 22 lipca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 sierpnia 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy WIMA Wytwórnia Pasz i Koncentratów Kruszwica Sp. z o.o. (Kruszwica).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 19 074,07 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice |
| NIP | 6750002130 |
| Adres | ul. Mielżyńskich 14, 64-122 Pawłowice |
| Region (NUTS) | PL417 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Mieszanka mineralno-witaminowa KM (1,0%) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15710000-8 - Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | WIMA Wytwórnia Pasz i Koncentratów Kruszwica Sp. z o.o., Kruszwica (NIP: 5562806739) |
| Wartość wybranej oferty | 19 074 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →