Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania.
Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 18 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=321, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 lipca 2026
Termin ofert: 11 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 lipca 2026
Zmienia wersję 459073-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 462143-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Zmienia wersję 548017-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 553111-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania obejmujące rejony Wrocław, Legnica, Jelenia Góra i Wałbrzych.
- 2
ZakresZamówienie jest podzielone na 4 części, z osobnymi zadaniami dla Rejonu Dróg WROCŁAW, Obwodu Drogowego LEGNICA, JELENIA GÓRA i WAŁBRZYCH.
- 3
ZakresWykonawca pozostaje związany ofertą przez 90 dni, do 15.11.2026 r.
- 4
ZakresZamówienie jest finansowane ze środków UE, a warunki realizacji umowy dopuszczają zmiany umowne określone w dokumentach zamówienia.
- 5
RyzykoWykonawca musi wnieść wadium zgodnie z SWZ, a wybrany wykonawca przed podpisaniem umowy wnosi zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej brutto.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał Drzewny wiewiór Kacper JACKOWSKI przy 6 ofertach.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu |
| REGON | 931934644 |
| Adres | ul. Krakowska 28, 50-425 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77211400-6 - Usługi wycinania drzew |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości określonej w SWZ, w formie zgodnej z art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-18 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.