Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o.
Zamawiający ZGK PSARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Dąbie, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 11:30. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 487 650 zł
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2026, 11:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=262, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 472201-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 526436-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 549572-2026
- Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 31 sierpnia 2026 11:30Zmienia wersję 552882-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 11:30Zmienia wersję 582316-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o. obejmująca doskonalenie i rozbudowę Zintegrowanego Systemu Informatycznego oraz wdrożenie pięciu modułów i systemu do zdalnego odczytu stanu wodomierzy.
- 2
WarunkiWarunki udziału i wykluczenia odwołują się do art. 109 ust. 1 pkt 4, art. 108 ust. 1 pkt 6, art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2, art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2, art. 108 ust. 1 pkt 3, art. 109 ust. 1 pkt 1, art. 108 ust. 1 pkt 4 oraz art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, a także do art. 5k rozporządzenia 833/2014 i art. 7 ust. 1 ustawy z 13 kwietnia 2022 r.
- 3
ZakresZakres obejmuje moduły do rozliczania usług komunalnych, e-usługi, konfiguracji ścieżki obiegu spraw, zarządzania infrastrukturą, obiektami technologicznymi i majątkiem sieciowym wod-kan oraz obszarem ekonomicznym.
- 4
ZakresZamówienie jest podzielone na 1 część, a czas trwania umowy wynosi 180 dni.
- 5
RyzykoWadium wynosi 40 000,00 zł i ma być wniesione przed upływem terminu składania ofert; dopuszczono pieniądz, gwarancje bankowe, gwarancje ubezpieczeniowe oraz poręczenia wskazane w ogłoszeniu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | ZGK PSARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 6252480712 |
| Adres | ul. Dolna 1, 42-504 Dąbie |
| Region (NUTS) | PL22B – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zwiększenie dostępu do cyfrowych usług publicznych w ZGK Psary Sp. z o.o. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 48442000-8 - Pakiety oprogramowania do systemów finansowych; 48443000-5 - Pakiety oprogramowania do rachunkowości/księgowości; 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 48450000-7 - Pakiety oprogramowania do rozliczania czasu lub zarządzania zasobami ludzkimi; 48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych; 38421100-3 - Wodomierze; 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą; 51210000-7 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: 40 000,00 zł ( słownie: czterdzieści tysięcy PLN). Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert, według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 98). Szczegółowe warunki dotyczące wadium określone zostały w SWZ, w tym w jej rozdziale 14, udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1339302 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-27 11:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.