Zaciągnięcie w 2025r. długoterminowego kredytu bankowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów
Zamawiający Gmina Wojnicz (Wojnicz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Zaciągnięcie w 2025r. długoterminowego kredytu bankowego z przeznaczeniem na…”. Termin składania ofert minął 23 września 2025, 09:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 217 675 zł
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 23 września 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 sierpnia 2025
Termin ofert: 23 września 2025 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
21 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Wojnicz |
| Miejscowość | Wojnicz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zaciągnięcie w 2025r. długoterminowego kredytu bankowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | Zaciągnięcie w 2025r. długoterminowego kredytu bankowego z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 15000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, o którym mowa w art 125 ust. 1 ustawy Pzp, stanowiące dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie, o którym mowa powyżej składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia
2) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie:
2.1) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy,
2.2) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
– sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem
3) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 7 do SWZ).
4) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (załącznik nr 8 do SWZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
4.1) art. 108 ust. 1 pkt. 3 ustawy,
4.2) art. 108 ust. 1 pkt. 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawego,
4.3) art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
4.4) art. 108 ust. 1 pkt. 6 ustawy,.
5) Oświadczenie własne Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. oraz art. art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014 wraz z listą podwykonawców, dostawców i podmiotów udostępniających zasoby (załącznik nr 9 do SWZ).
Szczegółowy opis w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.