Dostawa energii elektrycznej do obiektów Spółki Wodno – Ściekowej „Swarzewo” w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025
Zamawiający Urząd Zamówień Publicznych (Swarzewo, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Spółki Wodno – Ściekowej „Swarzewo” w okresie od…”. Termin składania ofert minął 22 października 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 października 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 665 299 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=424, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 września 2024
Termin ofert: 22 października 2024 10:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Spółka Wodno - Ściekowa "Swarzewo" |
| Miejscowość | Swarzewo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa energii elektrycznej do obiektów Spółki Wodno – Ściekowej „Swarzewo” w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 |
| Główny Kod CPV | 09000000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa energii elektrycznej do obiektów Spółki Wodno – Ściekowej „Swarzewo” w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2025 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.