Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Ampol-Merol Sp. z o.o.· Wąbrzeźno
Cena wybranej oferty
129 000 zł
Oferty w postępowaniu
2 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Śruta sojowa minimum 46%

Zamawiający Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice (Pawłowice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Śruta sojowa minimum 46%”, wybierając ofertę wykonawcy Ampol-Merol Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 129 000 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
129 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ampol-Merol Sp. z o.o. (Wąbrzeźno).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 129 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

NIP

6750002130

Adres

ul. Mielżyńskich 14, 64-122 Pawłowice

Region (NUTS)

PL417 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Śruta sojowa minimum 46%

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

Ampol-Merol Sp. z o.o., Wąbrzeźno (NIP: 8781697424)

Wartość wybranej oferty

129 000 PLN

Liczba złożonych ofert

2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03100000-2Produkty rolnictwa i ogrodnictwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
361 615 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
221 804 zł491 568 zł
Rozstęp międzykwartylowy
269 763 zł
Źródło próbki
CPV 03100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
221 804 zł
Mediana
361 615 zł
Górny kwartyl
491 568 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawłowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 129 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ampol-Merol Sp. z o.o. (Wąbrzeźno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.