Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego wraz zapewnieniem depozytu dla Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu (Opole, Opolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego wraz zapewnieniem depozytu dla…”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 26 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=626, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 26 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
25 sierpnia 2026
Zmienia wersję 550469-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego wraz z zapewnieniem depozytu dla Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, w 4 częściach obejmujących różne implanty i zestawy stabilizacyjne.
- 2
WarunkiPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z procedurą odwróconą, a zamawiający przewiduje badanie najpierw ofert, a potem kwalifikację podmiotową najwyżej ocenionego wykonawcy.
- 3
ZakresZamówienie jest sukcesywnie realizowane przez 6 miesięcy od daty zawarcia umowy, więc wykonawca musi zapewnić regularne dostawy.
- 4
ZakresCzęści 1 i 2 są oznaczone jako depozyt, a część 3 dotyczy stabilizacji międzytrzonowej rozprężalnej, natomiast część 4 implantów do stabilizacji międzywyrostkowej w odcinku lędźwiowym.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał LfC Sp. z o.o.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,9 oferty na postępowanie przy 138 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 56% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu |
| NIP | 7542563619 |
| Adres | Aleja Wincentego Witosa 26, 45-401 Opole |
| Region (NUTS) | PL524 – Opolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego wraz zapewnieniem depozytu dla Oddziału Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33184100-4 - Implanty chirurgiczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 5 pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-26 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →