ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w 2025 r.

Zamawiający Gmina Wojnicz (Wojnicz, Małopolskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w 2025 r”. Termin składania ofert minął 14 października 2024, 10:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina WojniczWojnicz, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 13 września 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 709 934 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
14 października 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Wojnicz

Miejscowość

Wojnicz

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w 2025 r.

Główny Kod CPV

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Część nr LOT-0001

Część 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wojnicz.

Część nr LOT-0002

Część 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego oraz ze sprzątania targowisk, ulic i placów oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Wojnicz.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

100000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

W specyfikacji warunków zamówienia zawarte są szczegółowe informacje i wytyczne dla Wykonawców ubiegających się
o uzyskanie niniejszego zamówienia publicznego.
Zamawiający zawarł Porozumienie o wspólnym przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego dla części 2 postępowania pn. „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Wojnicz w 2025 r.” tj. na „Odbiór i zagospodarowanie odpadów stałych z obiektów komunalnych, cmentarza komunalnego oraz ze sprzątania targowisk, ulic i placów oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Wojnicz”. Strony Porozumienia wyznaczyły spośród siebie Lidera - Gminę Wojnicz adres siedziby: Urząd Miejski w Wojniczu, 32-830 Wojnicz ul. Rynek 1, NIP: 873-26-30-130, jako Zamawiającego upoważnionego do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w imieniu stron Porozumienia i na rzecz stron Porozumienia, a także do występowania przed organami oraz sądami do tego uprawnionymi w związku z rozpatrywaniem odwołań i skarg. Stronami porozumienia są:
1) Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Wojniczu, ul. Szkolna 10, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732632844
2) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wielkiej Wsi, Wielka Wieś 210, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732964925
3) Przedszkole Publiczne w Biadolinach Radłowskich, Biadoliny Radłowskie 152, 32-828 Biadoliny Szlacheckie, NIP: 8733250375
4) Przedszkole Publiczne w Grabnie, Grabno 246, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732864282
5) Przedszkole Publiczne w Wojniczu, ul. Krzywa 18, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732862455
6) Żłobek w Wojniczu, ul. Rynek 30, 32-830 Wojnicz, NIP: 8733269541
7) Centrum Ekonomiczno-Administracyjnym w Wojniczu, ul. Rynek 30, 32-830 Wojnicz, NIP: 8733261137
8) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wojniczu, ul. Krzywa 16, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732632488
9) Gminny Ośrodkek Kultury w Wojniczu, ul. Rynek 13, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732859890
10) Gminna Biblioteka Publiczną w Wojniczu, ul. Długa 82, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732685303
11) Placówka Wsparcia Dziennego w Wojniczu, ul. Rynek 30, 32-830 Wojnicz, NIP: 8732940178

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 709 934 zł
Próbka: 156 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
498 750 zł4 603 399 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 104 649 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
498 750 zł
Mediana
1 709 934 zł
Górny kwartyl
4 603 399 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.