- UnieważnionaCzęść 11 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. cz. II· WarszawaCena wybranej oferty600 000 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. cz. III· WarszawaCena wybranej oferty1 575 020 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Monolit IT Sp. z o.o.· GdyniaCena wybranej oferty99 400 zł3 oferty
Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 4 części
Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 274 420 zł. Złożono 10 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 2 274 420 zł
- Liczba ofert
- 10 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=203, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 lutego 2026
Termin ofert: 10 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 kwietnia 2026
Nowy termin: 15 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 139105-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 kwietnia 2026
Zmienia wersję 229896-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
07 sierpnia 2026
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. |
| NIP | 7390403323 |
| Adres | 10-218 Olsztyn |
| Region (NUTS) | PL622 – Warmińsko-mazurskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 4 części |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania; 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych; 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych; 71621000-7 - Usługi w zakresie analizy lub konsultacji technicznej; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 38421100-3 - Wodomierze; 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą; 38820000-9 - Urządzenia zdalnie sterowane; 32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. cz. II, Warszawa (NIP: 5252726845) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 600 000 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o. cz. III, Warszawa (NIP: 5252726845) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 1 575 020 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Monolit IT Sp. z o.o., Gdynia (NIP: 9581559385) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 99 400 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.