Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopów
Zamawiający Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopów”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 18 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 366 315 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2026
Termin ofert: 10 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 480044-2026
- Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 547448-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopowego w 5 niepodzielnych pakietach dla jednostki w Bydgoszczy.
- 2
ZakresOferta w każdym pakiecie musi być pełna i spełniać wymagania formularzy cenowych, formularza właściwości techniczno-użytkowych oraz rozdziału III SWZ, a czas realizacji zamówienia wynosi 45 dni.
- 3
ZakresPakiety obejmują aparaty USG dla pracowni diagnostyki chorób serca i naczyń, poradni neurologicznej, poradni ginekologiczno-położniczej oraz aparaturę z biopsją fuzyjną i zestaw endoskopowy.
- 4
ZakresZamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, a przedmiot zamówienia dzieli się na 5 pakietów.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,1 oferty na postępowanie przy 39 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 49% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- Lokalny rynek tej branży: w województwie kujawsko-pomorskim postępowania przyciągały średnio 3,3 ofert, w całym kraju 4,5.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy |
| Adres | ul. ks. R. Markwarta 4-6, 85-015 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa ultrasonografów oraz zestawu endoskopów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
| Dodatkowe kody CPV | 33168000-5 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-18 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.