DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA)
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA)”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 09:15.
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 09:15Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
06 sierpnia 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 09:15
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kontrastów do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 3 pakiety i trwa 24 miesiące, a szczegółowy asortyment, dawki i ilości są opisane w formularzach asortymentowo-cenowych nr 1.1-1.3.
- 3
ZakresPostępowanie prowadzi się w trybie przetargu nieograniczonego o wartości przekraczającej progi unijne.
- 4
RyzykoSzczegółowe wymagania dotyczące wadium są wskazane w SWZ, a w kryteriach oceny ofert zamawiający stosuje cenę.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał Urtica Sp. z o.o.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 53% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,7 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu |
| NIP | 8951645574 |
| Adres | ul. H. Kamieńskiego 73a, 51124 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie z Rozdziałem XX SWZ - Wymagania dotyczące wadium |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 09:15 |
Informacje dodatkowe
- 1)Ofertę należy złożyć zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale XIX SWZ.
- 2)Wymagania dotyczące oferty wspólnej zawiera Rozdział XII SWZ.
- 3)Wymagania dotyczące dokumentów składanych przez podmioty zagraniczne zawiera Rozdział XIII SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.