Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu

Zamawiający Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu w 2 częściach.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje zakup toru wizyjno-laparaskopowego 3D/2D z integracją do systemu PACS, a część 2 zakup trzech aparatów do znieczulenia.

  • 3

    KryteriaTermin wykonania zamówienia wynosi 56 dni od daty zawarcia umowy i jest terminem maksymalnym, przy czym jego skrócenie jest punktowane w kryterium oceny ofert.

  • 4

    ZakresZamówienie jest podzielone na części, a warunki realizacji są opisane także w projektowanych postanowieniach umowy.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Cellpol s.c. Grzegorz Ławniczek, Monika Ławniczek przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU

NIP

7781128565

Adres

ul. Adama Wrzoski 1, 60-663 Poznań

Region (NUTS)

PL415 – Wielkopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup urządzeń medycznych dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-21 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ.

Dot. Szacowany okres obowiązywania, Zamawiający wskazuję, że termin wykonania zamówienia został ustalony się na okres 56 dni od daty zawarcia Umowy.
Termin ten jest terminem maksymalnym wykonania zamówienia, a jego skrócenie jest punktowane w ramach kryterium oceny ofert.
Ważność oferty - 90 dni tj. 18.11.2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Cellpol s.c. Grzegorz Ławniczek, Monika Ławniczek160 tys. zł3 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.