Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatora
Zamawiający Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą…”, wybierając ofertę wykonawcy bioMérieux Polska Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 390 600 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 390 600 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 czerwca 2026
Termin ofert: 20 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
05 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy bioMérieux Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 390 600,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie |
| NIP | 9451932621 |
| Adres | ul. Prądnicka 35-37, 31-202 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatora |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
| Dodatkowe kody CPV | 38434000-6 - Analizatory |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | bioMérieux Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5270203342) |
| Wartość wybranej oferty | 390 600 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-21+01:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.