Wynik częściowy: umowy w 31 z 36 części, 5 unieważniono36 części
Łączna wartość wybranych ofert
1 003 830 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA· Tychy
    Cena wybranej oferty
    7093 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    LINEA TRADE IMPORT-EXPORT Sp. z o.o.· Zabrze
    Cena wybranej oferty
    14 802 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA· Tychy
    Cena wybranej oferty
    2813 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    9568 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    42 622 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    10 800 zł
    4 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8
    MEDILAB Sp. z o. o.· Białystok
    Cena wybranej oferty
    11 500 zł
    2 oferty
  9. Unieważniona
    Część 9
  10. Umowa zawarta
    Część 10
    Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Białystok
    Cena wybranej oferty
    360 zł
    2 oferty
  11. Umowa zawarta
    Część 11
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    4800 zł
    4 oferty
  12. Umowa zawarta
    Część 12
    Schulke Polska· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    106 720 zł
    3 oferty
  13. Umowa zawarta
    Część 13
    HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA· Tychy
    Cena wybranej oferty
    147 428 zł
    2 oferty
  14. Umowa zawarta
    Część 14
    HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA· Tychy
    Cena wybranej oferty
    51 520 zł
    1 oferta
  15. Unieważniona
    Część 15
  16. Unieważniona
    Część 16
    1 oferta
  17. Umowa zawarta
    Część 17
    HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA· Tychy
    Cena wybranej oferty
    13 125 zł
    1 oferta
  18. Umowa zawarta
    Część 18
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    66 240 zł
    2 oferty
  19. Umowa zawarta
    Część 19
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    18 000 zł
    3 oferty
  20. Umowa zawarta
    Część 20
    Medisept· Lublin
    Cena wybranej oferty
    12 875 zł
    6 ofert
  21. Umowa zawarta
    Część 21
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    169 050 zł
    3 oferty
  22. Umowa zawarta
    Część 22
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    12 155 zł
    1 oferta
  23. Umowa zawarta
    Część 23
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    15 750 zł
    2 oferty
  24. Umowa zawarta
    Część 24
    J. Chodacki, A. Misztal „Medica” Spółka Jawna· LUBIN
    Cena wybranej oferty
    2775 zł
    2 oferty
  25. Umowa zawarta
    Część 25
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    32 880 zł
    2 oferty
  26. Umowa zawarta
    Część 26
    Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Białystok
    Cena wybranej oferty
    36 400 zł
    4 oferty
  27. Umowa zawarta
    Część 27
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    46 000 zł
    3 oferty
  28. Umowa zawarta
    Część 28
    Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Białystok
    Cena wybranej oferty
    49 400 zł
    5 ofert
  29. Umowa zawarta
    Część 29
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    4950 zł
    3 oferty
  30. Umowa zawarta
    Część 30
    KOLASA SP.J. AQUA MED. ZPAM· ŁÓDŹ
    Cena wybranej oferty
    21 600 zł
    1 oferta
  31. Umowa zawarta
    Część 31
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    33 856 zł
    1 oferta
  32. Umowa zawarta
    Część 32
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    43 000 zł
    4 oferty
  33. Umowa zawarta
    Część 33
    Medi-Pro Sp. z o. o.· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    7000 zł
    4 oferty
  34. Unieważniona
    Część 34
  35. Umowa zawarta
    Część 35
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    2023 zł
    1 oferta
  36. Umowa zawarta
    Część 36
    Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    6726 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
74 ofert(łącznie na 36 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

DOSTAWA ŚRODKÓW DO DEZYNFEKCJI

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA ŚRODKÓW DO DEZYNFEKCJI”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 1 003 830 zł. Złożono 74 oferty.

Łączna wartość ofert
1 003 830 zł
Liczba ofert
74 ofertłącznie, 36 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 74 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny

NIP

5732299604

Adres

ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa

Region (NUTS)

PL224 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

DOSTAWA ŚRODKÓW DO DEZYNFEKCJI

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Tychy (NIP: 6351831468)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

7 093 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

LINEA TRADE IMPORT-EXPORT Sp. z o.o., Zabrze (NIP: 6310118288)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

14 802 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Tychy (NIP: 6351831468)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

2 812 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

9 568 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

42 622 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

10 800 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0008 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca

MEDILAB Sp. z o. o., Białystok (NIP: 5420202664)

Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty

11 500 PLN

Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0008 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0009 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0010 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0010 – Wybrany wykonawca

Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 9662115698)

Część LOT-0010 – Wartość wybranej oferty

360 PLN

Część LOT-0010 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0010 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0011 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0011 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0011 – Wartość wybranej oferty

4 800 PLN

Część LOT-0011 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0011 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0012 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0012 – Wybrany wykonawca

Schulke Polska, Warszawa (NIP: 5270010985)

Część LOT-0012 – Wartość wybranej oferty

106 720 PLN

Część LOT-0012 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0012 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0013 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0013 – Wybrany wykonawca

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Tychy (NIP: 6351831468)

Część LOT-0013 – Wartość wybranej oferty

147 428 PLN

Część LOT-0013 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0013 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0014 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0014 – Wybrany wykonawca

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Tychy (NIP: 6351831468)

Część LOT-0014 – Wartość wybranej oferty

51 520 PLN

Część LOT-0014 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0014 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0015 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0016 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0016 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0017 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0017 – Wybrany wykonawca

HURTOWNIA FARMACEUTYCZNA MEDIFARM SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, Tychy (NIP: 6351831468)

Część LOT-0017 – Wartość wybranej oferty

13 125 PLN

Część LOT-0017 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0017 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0018 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0018 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0018 – Wartość wybranej oferty

66 240 PLN

Część LOT-0018 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0018 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0019 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0019 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0019 – Wartość wybranej oferty

18 000 PLN

Część LOT-0019 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0019 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0020 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca

Medisept, Lublin (NIP: 9460010016)

Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty

12 875 PLN

Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert

6

Część LOT-0020 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0021 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty

169 050 PLN

Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0021 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0022 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0022 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0022 – Wartość wybranej oferty

12 155 PLN

Część LOT-0022 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0022 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0023 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0023 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0023 – Wartość wybranej oferty

15 750 PLN

Część LOT-0023 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0023 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0024 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca

J. Chodacki, A. Misztal „Medica” Spółka Jawna, LUBIN (NIP: 6921008620)

Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty

2 775 PLN

Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0024 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0025 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0025 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0025 – Wartość wybranej oferty

32 880 PLN

Część LOT-0025 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0025 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0026 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca

Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 9662115698)

Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty

36 400 PLN

Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0026 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0027 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0027 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0027 – Wartość wybranej oferty

46 000 PLN

Część LOT-0027 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0027 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0028 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0028 – Wybrany wykonawca

Biachem Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Białystok (NIP: 9662115698)

Część LOT-0028 – Wartość wybranej oferty

49 400 PLN

Część LOT-0028 – Liczba złożonych ofert

5

Część LOT-0028 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0029 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0029 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0029 – Wartość wybranej oferty

4 950 PLN

Część LOT-0029 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0029 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0030 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0030 – Wybrany wykonawca

KOLASA SP.J. AQUA MED. ZPAM, ŁÓDŹ (NIP: 7250014461)

Część LOT-0030 – Wartość wybranej oferty

21 600 PLN

Część LOT-0030 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0030 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0031 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0031 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0031 – Wartość wybranej oferty

33 856 PLN

Część LOT-0031 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0031 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0032 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0032 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0032 – Wartość wybranej oferty

43 000 PLN

Część LOT-0032 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0032 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0033 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0033 – Wybrany wykonawca

Medi-Pro Sp. z o. o., Warszawa (NIP: 5240408022)

Część LOT-0033 – Wartość wybranej oferty

7 000 PLN

Część LOT-0033 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0033 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0034 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0035 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0035 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0035 – Wartość wybranej oferty

2 022 PLN

Część LOT-0035 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0035 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Część LOT-0036 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0036 – Wybrany wykonawca

Bialmed Sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35 02-546 Warszawa,mazowieckie 8490000039 dzp@bialmed.pl 87 424-11-70, Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0036 – Wartość wybranej oferty

6 726 PLN

Część LOT-0036 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0036 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-03+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu

a)na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp b)na podstawie art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp c)w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 514 z późn. zm.). Do Wykonawcy podlegającego wykluczeniu w tym zakresie, stosuje się art. 7 ust. 3 wspomnianej ustawy. d)w przypadkach, o których mowa w art. 5k rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.U.UE.L.2014.229.1 z dnia 2014.07.31, z późniejszymi zmianami). Weryfikacji braku zaistnienia tej podstawy wykluczenia w stosunku do konkretnego podmiotu zamawiający może dokonać za pomocą wszelkich dostępnych środków.(...). Brak podstaw wykluczenia zostanie wstępnie zweryfikowany na podstawie przedłożonego wraz z ofertą Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ)–wg wzoru w Załączniku 7 do SWZ. 2.Zamawiający wykluczy z przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wykonawcę: 1)w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on winnej tego rodzaju sytuacji(...); 3.Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego art. 125 ust. 1 ustawy PZP: 1)Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „JEDZ”, o których mowa w art. 125 ust. 2 ustawy PZP; wzór Formularza JEDZ stanowi Załącznik Nr 7 do SWZ; 4.Zamawiający, po przeprowadzeniu aukcji elektronicznej (...), przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych,w celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia: 1)informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a)art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Pzp, b)art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, (....), - wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2)oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025r., poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami (...)(Załącznik nr 3 do SWZ); 3)odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem,(...); 4)oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu - zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ. 5)ważne zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego uprawniające do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej w zakresie obrotu hurtowego gazami medycznymi oraz zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktu leczniczego - gazów medycznych (decyzja administracyjna - zezwolenie na wytwarzanie i dopuszczenie do obrotu gazów medycznych), w przypadku gdy Wykonawca jest wytwórcą produktu (zgodnie z ustawą z dn. 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne - t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 750 ze zm.)–dotyczy produktów leczniczych objętych przedmiotem zamówienia; Uwaga: W przypadku, gdy na prowadzenie działalności nie jest wymagana koncesja lub zezwolenie, (...). UWAGA: W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, brak podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, musi być wykazany wobec każdego z Wykonawców, (...). 5.Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: 1)W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone w SWZ: a) opisy przedmiotu zamówienia tj. karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty/ instrukcje użytkowania / oświadczenie Wykonawcy* - potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych przez Zamawiającego parametrów opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). *Oświadczenie Wykonawcy dotyczy tylko przypadku braku potwierdzenia wymaganych przez Zamawiającego parametrów w dokumentach (karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty). Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. b) oświadczenie przedmiotowe Wykonawcy, że oferowany asortyment posiada wszystkie aktualne dokumenty wymagane przez polskie prawo, na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i używania w placówkach ochrony zdrowia na terenie RP. - zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. c) karty charakterystyki produktu leczniczego – dotyczy produktów leczniczych; d) karty charakterystyki produktu – dotyczy produktów biobójczych, wyrobów medycznych 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą (art. 107 ust. 1 ustawy Pzp). 3. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp). 6.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1)dokumentów, o których mowa w rozdziale VII pkt 2 ppkt 1)- składa informację z odpowiedniego rejestru albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce, (...). 2)zaświadczenia lub odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w rozdziale VII pkt 2 ppkt 3 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce, potwierdzające odpowiednio, że: a)nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 7.Dokumenty, o których mowa w rozdziale VII pkt 2, ppkt 1, powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed ich złożeniem. Dokumenty, o których mowa w rozdziale VII pkt 2, ppkt 3, powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 8.Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt 2, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz 109 ust. 1 pkt 4) ustawy PZP, zastępuje się je w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone przed notariuszem lub przed organem sądowym,(...) 9.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 1, 2 lit. a i b oraz pkt 3 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo (...) lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego(...). O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym; Zamawiający nie stawia warunku udziału w postępowaniu,(...) 2)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów; Warunek ten zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca przedłoży ważne zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego uprawniające do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej w zakresie obrotu hurtowego gazami medycznymi oraz zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie produktu leczniczego - gazów medycznych (decyzja administracyjna - zezwolenie na wytwarzanie i dopuszczenie do obrotu gazów medycznych), w przypadku gdy Wykonawca jest wytwórcą produktu (zgodnie z ustawą z dn.6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne-t.j. Dz. U. z 2025 r. poz.750 ze zm.)–dotyczy produktów leczniczych objętych przedmiotem zamówienia(...) 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej; Zamawiający nie stawia warunku udziału w postępowaniu, którego spełnienie należałoby przedstawić. 4) zdolności technicznej lub zawodowej; Zamawiający nie stawia warunku udziału w postępowaniu, którego spełnienie należałoby przedstawić

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Najświętszej Maryi Panny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 003 830 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia Farmaceutyczna Medifarm Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia (Tychy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 74 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.