Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Wałbrzychu i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych.
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Wałbrzych (Wałbrzych, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Wałbrzychu i…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 581 845 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 września 2026, 10:006d 10h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=546, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 lipca 2026
Termin ofert: 7 września 2026 10:00 - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Zmienia wersję 533244-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 9 września 2026 10:00Zmienia wersję 534435-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Wałbrzychu i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych przez 36 miesięcy.
- 2
ZakresZakres obejmuje bezpośrednią ochronę fizyczną, dozór przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych, działania grup interwencyjne oraz zamykanie i otwieranie obiektów z przekazywaniem kluczy do depozytu.
- 3
ZakresZamówienie ma jedną część, a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 14 do SWZ.
- 4
WarunkiWadium wynosi 100 000,00 zł, a wykonawca składa wraz z ofertą dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia, w tym oświadczenie z art.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Wałbrzych |
| REGON | 000017756 |
| Adres | ul. Kasztanowa 1, 58-390 Wałbrzych |
| Region (NUTS) | PL517 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług ochrony osób i mienia w obiektach Oddziału ZUS w Wałbrzychu i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
| Dodatkowe kody CPV | 79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych). Szczegółowe wymagania w zakresie zostały opisane w pkt 3 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-07 10:00 |
Informacje dodatkowe
O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu w oparciu o podstawy wykluczenia wskazane w pkt 2.1.6. ogłoszenia oraz nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) nr 2025/2033 z dnia
23 października 2025 r. (Dz. Urz. UE. nr L 1495 z 23.10.2025, str. 1)
Na potwierdzenie braku wykluczenia wykonawca składa oświadczenie sankcyjne zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ oraz oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.