FS7 Kórnik - budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Krętej i Prostej oraz sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Os. Zielona Polana w Borówcu.
Zamawiający Aquanet S.A. (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „FS7 Kórnik - budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Krętej i Prostej oraz sieci wodociągowej…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 12:30. Planowany budżet: 3 305 856 zł. Wadium: 70 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 3 305 856 zł
- Wadium
- 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2026, 12:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 12:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
31 lipca 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 12:30Zmienia wersję 457948-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Krętej i Prostej oraz sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Os. Zielona Polana w Borówcu w jednej części zamówienia.
- 2
ZakresZakres obejmuje m.in. sieć kanalizacji sanitarnej DN 200 o długości 465,92 m, rurociąg tłoczny DN110 o długości 112,08 m, 48 przyłączy kanalizacyjnych, tłocznię ścieków o wydajności min. 7 l/s, sieć DN200 222,08 m, sieć DN250 69,28 m oraz sieć wodociągową DN125 131,17 m.
- 3
RyzykoWadium wynosi 70 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,4 ofert na postępowanie przy 57 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Aquanet S.A. |
| REGON | 630999119 |
| Adres | ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | FS7 Kórnik - budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Krętej i Prostej oraz sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Os. Zielona Polana w Borówcu. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 3 305 856 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 70 000,00 PLN. 2. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przez Wykonawcę, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą w wysokości 5 % ceny całkowitej zamówienia (ceny oferty łącznie z VAT). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-21 12:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.