Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mrówczej na odcinku od ul. Odeskiej do ul. Juhasów na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mrówczej na odcinku od ul. Odeskiej do ul.…”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 09:45. Wadium: 45 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
- Wadium
- 45 000 zł
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:45Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:45 - Sprostowanie
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 10 września 2026 09:45Zmienia wersję 531661-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mrówczej na odcinku od ul. Odeskiej do ul. Juhasów na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
- 2
WarunkiPostępowanie przewiduje inne gwarancje wskazane w specyfikacji.
- 3
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 378 dni.
- 4
RyzykoWybrany wykonawca ma wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie z VAT.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał STRABAG Sp. z o.o.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,9 ofert na postępowanie przy 95 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. |
| NIP | 5250005662 |
| Adres | P. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Mrówczej na odcinku od ul. Odeskiej do ul. Juhasów na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 45.000,00 złotych. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Wybrany wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie (z naliczonym podatkiem VAT). Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach. Szczegółowe informacje o zabezpieczeniu należytego wykonania zawiera specyfikacja. 3. Inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:45 |
Informacje dodatkowe
1. Przedmiotowe zamówienie jest częścią większego zamówienia udzielanego w częściach. Każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Wartość części zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Wartość całości zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.
szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.