Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa blach ze stali specjalnych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny – nr grupy 273-4.
Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa blach ze stali specjalnych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład…”. Termin składania ofert minął 14 sierpnia 2026, 09:00. Wadium: 33 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 33 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=88, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 lipca 2026
Termin ofert: 14 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 529512-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa blach ze stali specjalnych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w 4 zadaniach.
- 2
ZakresZamówienie trwa 12 miesięcy, a dla każdego zadania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
- 3
ZakresWykluczono zaliczki i przedpłaty, a finansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak.
- 4
RyzykoWadium wynosi 42 000,00 zł, a przy składaniu wadium na więcej niż jedno zadanie trzeba wnieść kwotę równą sumie wymaganych wadiów dla poszczególnych zadań.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 9,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 19 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 8 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Polska Grupa Górnicza S.A. |
| NIP | 6342834728 |
| Adres | ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa blach ze stali specjalnych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny – nr grupy 273-4. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 14622000-7 - Stal |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: 42 000,00 PLN. W przypadku składania wadium na więcej niż jedno zadanie wymagane jest wniesienie wadium w wysokości równej sumie kwot wymaganych dla poszczególnych zadań. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-14 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →