Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz leków stosowanych w programach lekowych.
Zamawiający Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz leków stosowanych w programach…”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 304 112 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1366, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 lipca 2026
Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 528340-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz leków stosowanych w programach lekowych na potrzeby Apteki Szpitala.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 64 pakiety, a szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
- 3
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 12 miesięcy, a miejsce realizacji to PL821, Podkarpackie.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Salus International Sp. z o.o.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie |
| NIP | 6842120222 |
| Adres | ul. Korczyńska 57, 38-400 Krosno |
| Region (NUTS) | PL821 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawę produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz leków stosowanych w programach lekowych. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33680000-0 - Wyroby farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-13 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Szczegółowe informacje o zamówieniu będą dostępne pod adresem | https://krosno.med.pl/index.php?m=zpu Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE Dyrektywa 2014/24/UE - art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych Zamówienie będzie udzielane w częściach w trakcie trwania 2026 roku. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.