Dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek
Zamawiający "PKP Intercity" S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU "REWMAX" WOJCIECH KOT. Cena wybranej oferty: 5 671 965 zł.
- Cena wybranej oferty
- 5 671 965 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=295, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 kwietnia 2025
Termin ofert: 5 maja 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 kwietnia 2025
Nowy termin: 12 maja 2025 12:00Zmienia wersję 208003-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 sierpnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU "REWMAX" WOJCIECH KOT (Ostrowiec Świętokrzyski).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 671 965,36 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | "PKP Intercity" S.A. |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek |
| Główny Kod CPV | 18000000 |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego w postaci koszul i bluzek |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca będzie związany ofertą do 09.08.2025 r. 2. Zamawiający przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w zakresie przedmiotu zamówienia. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na platformie zakupowej Zamawiającego pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl/ pod numerem 24/WNP-026981/ADM.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →