Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
89 987 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa, instalacja i uruchomienie filtra na ziemię okrzemkową – 1 sztuka
    Wartość umowy
    61 156 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa, instalacja i uruchomienie etykieciarki półautomatycznej – 1 sztuka
    Wartość umowy
    14 846 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 4dostawa, zbiorników do fermentacji i przechowywania wina z płaszczem chłodząco/grzewczym i pokrywą – 3 sztuki
    Wartość umowy
    13 985 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa wyposażenia winiarni Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Zamawiający Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa wyposażenia winiarni Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 89 987 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
89 987 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001815

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Adama Mickiewicza 21

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-120

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

joanna.marzeda@urk.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://urk.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1338596

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa wyposażenia winiarni Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9882f95d-f4e0-42ab-ad71-b79853bd9112

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00375561

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00087392/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.26 Zakup i dostawa wyposażenia winiarni Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334517

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZiK-DZP.2921.39.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

94352,86 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – dostawa, instalacja i uruchomienie filtra na ziemię okrzemkową – 1 sztuka

4.5.3.)Główny kod CPV

42210000-1 - Maszyny do przetwarzania żywności, napojów i tytoniu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42213000-2 - Maszyny używane do produkcji napojów alkoholowych lub owocowych

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

38800000-3 - Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania

4.5.5.)Wartość części

50750,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – dostawa, instalacja i uruchomienie etykieciarki półautomatycznej – 1 sztuka

4.5.3.)Główny kod CPV

42210000-1 - Maszyny do przetwarzania żywności, napojów i tytoniu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42213000-2 - Maszyny używane do produkcji napojów alkoholowych lub owocowych

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

38800000-3 - Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania

4.5.5.)Wartość części

18356,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – dostawa zbiorników do fermentacji i przechowywania wina z pływającą pokrywą – 2 sztuki

4.5.3.)Główny kod CPV

42210000-1 - Maszyny do przetwarzania żywności, napojów i tytoniu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42213000-2 - Maszyny używane do produkcji napojów alkoholowych lub owocowych

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

38800000-3 - Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania

4.5.5.)Wartość części

12805,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: dostawa, zbiorników do fermentacji i przechowywania wina z płaszczem chłodząco/grzewczym i pokrywą – 3 sztuki

4.5.3.)Główny kod CPV

42210000-1 - Maszyny do przetwarzania żywności, napojów i tytoniu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42213000-2 - Maszyny używane do produkcji napojów alkoholowych lub owocowych

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

38800000-3 - Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania

4.5.5.)Wartość części

12441,02 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61155,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61155,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61155,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENOTECH Michał Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951437320

7.3.3)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 13G

7.3.4)Miejscowość

Jawor

7.3.5)Kod pocztowy

59-400

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61155,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14846,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14846,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14846,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENOTECH Michał Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951437320

7.3.3)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 13G

7.3.4)Miejscowość

Jawor

7.3.5)Kod pocztowy

59-400

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14846,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13985,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17712,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13985,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENOTECH Michał Kwiatkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951437320

7.3.3)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 13G

7.3.4)Miejscowość

Jawor

7.3.5)Kod pocztowy

59-400

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13985,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 89 987 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42210000-1 (Maszyny do przetwarzania żywności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ENOTECH Michał Kwiatkowski (Jawor). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.