Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →- UnieważnionaCzęść 1
- UnieważnionaCzęść 2
- UnieważnionaCzęść 3
- UnieważnionaCzęść 4
- UnieważnionaCzęść 5
- UnieważnionaCzęść 7
- UnieważnionaCzęść 8
Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia
Postępowanie „Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z…” zamawiającego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego (Wrocław, Dolnośląskie) zostało unieważnione.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 394 514 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2026
Termin ofert: 20 lipca 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 lipca 2026
Zmienia wersję 420418-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 27 lipca 2026 09:00Zmienia wersję 450911-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lipca 2026
Zmienia wersję 493520-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 lipca 2026
Zmienia wersję 496423-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
29 lipca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
13 sierpnia 2026
1 oferta1 wykonawcaZmienia wersję 525864-2026
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. GROMKOWSKIEGO |
| NIP | 8951631106 |
| Adres | UL. KOSZAROWA 5, 51-149 WROCŁAW |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33192000-2 - Meble medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 39110000-6; 39130000-2 - Meble biurowe; 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie; 39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego; 44411000-4 - Wyroby sanitarne; 39151300-8 - Meble modułowe; 32324000-0 - Telewizje; 39100000-3 - Meble |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0007 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający w trakcie procedury przetargowej, zgodnie z art. 281 ust. 2 pkt 12 ustawy PZP przewiduje obowiązkowy wymóg odbycia wizji lokalnej miejsca dostawy i montażu oraz konieczność wykonania pomiarów przedmiotu zamówienia, w celu pozyskania wszelkich
danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Konieczność wymogu odbycia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia jakim jest: kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących
całość wyposażenia.
Celem obligatoryjnej wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Odbycie wizji jest warunkiem obowiązkowym do złożenia prawidłowej oferty. - 2.Oferta Wykonawcy złożona bez odbycia wizji lokalnej zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP.
- 3.W celu umówienia terminu wizji lokalnej należy kontaktować się drogą telefoniczną
/e-mailową z poniższymi osobami: - 1)Wojciech Zwoliński
Dział Logistyki i Administracji
Kierownik Sekcji Logistyki
kom.: 530 572 059
e-mail: wzwolinski@szpital.wroc.pl - 2)Łukasz Malaczyński
Kierownik Działu Logistyki i Administracji
kom.: 506655546
e-mail: lmalaczynski@szpital.wroc.pl
Adres Zamawiającego:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław.
Parking na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego jest parkingiem płatnym. Cennik udostępniony jest na stronie internetowej Szpitala.
W godzinach: 9:00 – 14:00.
Zamawiający ustala następujące terminy odbycia wizji lokalnej: 01.07.2026r.; 08.07.2026r.; 15.07.2026r, 20.07.2026 , dodatkowa wizja dla zadania nr 2: 21.07.2026 - 4.Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony Protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej (wzór Protokołu z odbycia wizji stanowi załącznik nr 8 do SWZ). Oryginał Protokołu z odbycia wizji lokalnej zostanie w dokumentacji Zamawiająceg
- 1.Zamawiający w trakcie procedury przetargowej, zgodnie z art. 281 ust. 2 pkt 12 ustawy PZP przewiduje obowiązkowy wymóg odbycia wizji lokalnej miejsca dostawy i montażu oraz konieczność wykonania pomiarów przedmiotu zamówienia, w celu pozyskania wszelkich
danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy. Konieczność wymogu odbycia wizji lokalnej wynika ze specyfiki przedmiotu zamówienia jakim jest: kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących
całość wyposażenia.
Celem obligatoryjnej wizji lokalnej jest umożliwienie Wykonawcom zapoznania się z warunkami realizacji zamówienia. Odbycie wizji jest warunkiem obowiązkowym do złożenia prawidłowej oferty. - 2.Oferta Wykonawcy złożona bez odbycia wizji lokalnej zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP.
- 3.W celu umówienia terminu wizji lokalnej należy kontaktować się drogą telefoniczną
/e-mailową z poniższymi osobami: - 1)Wojciech Zwoliński
Dział Logistyki i Administracji
Kierownik Sekcji Logistyki
kom.: 530 572 059
e-mail: wzwolinski@szpital.wroc.pl - 2)Łukasz Malaczyński
Kierownik Działu Logistyki i Administracji
kom.: 506655546
e-mail: lmalaczynski@szpital.wroc.pl
Adres Zamawiającego:
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego z siedzibą we Wrocławiu ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław.
Parking na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego jest parkingiem płatnym. Cennik udostępniony jest na stronie internetowej Szpitala.
W godzinach: 9:00 – 14:00.
Zamawiający ustala następujące terminy odbycia wizji lokalnej: 01.07.2026r.; 08.07.2026r.; 15.07.2026r, 20.07.2026 - 4.Z odbycia wizji lokalnej zostanie sporządzony Protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej (wzór Protokołu z odbycia wizji stanowi załącznik nr 8 do SWZ). Oryginał Protokołu z odbycia wizji lokalnej zostanie w dokumentacji Zamawiającego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).