Dostawa trzech samochodów lekkich rozpoznawczo-ratowniczych z napędem 4x4 – postępowanie w częściach dla Część I - Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie Część II - Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie Część III - Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku
Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie (Sopot, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa trzech samochodów lekkich rozpoznawczo-ratowniczych z napędem 4x4 – postępowanie…”. Termin składania ofert minął 8 września 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 8 września 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 617 668 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 sierpnia 2025
Termin ofert: 8 września 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
31 października 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie |
| Miejscowość | Sopot |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa trzech samochodów lekkich rozpoznawczo-ratowniczych z napędem 4x4 – postępowanie w częściach dla Część I - Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie Część II - Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie Część III - Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku |
| Główny Kod CPV | 34114000-9 - Pojazdy specjalne |
| Część nr LOT-0001 | Część I - Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie |
| Część nr LOT-0002 | Część II - Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie |
| Część nr LOT-0003 | Część III - Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.