Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego - Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego - Osiedle Płocka i…”. Termin składania ofert upływa 15 września 2026, 09:00. Wadium: 1 000 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- Wadium
- 1 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 15 września 2026, 09:0012d 6h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 lipca 2026
Termin ofert: 27 sierpnia 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 15 września 2026 09:00Zmienia wersję 519981-2026
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 15 września 2026 roku o godzinie 09:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 18 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego - Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku.
- 5
RyzykoWadium: 1 000 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. |
| NIP | 8880205453 |
| Adres | ul. Płocka 30/32, 87-800 Włocławek |
| Region (NUTS) | PL619 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa hybrydowej instalacji źródła ciepła dla systemu ciepłowniczego - Osiedle Płocka i Celulozowa we Włocławku |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 1 000 000,00 zł (słownie: jeden milion złotych). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-15 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.