Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.200.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu w 2024 roku”.
Zamawiający Gmina Książ Wielki (Książ Wielki, Małopolskie) prowadził postępowanie „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 5.200.000,00 zł z…”. Termin składania ofert minął 5 września 2024, 09:00.
- Termin składania ofert
- 5 września 2024, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 921 460 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 sierpnia 2024
Termin ofert: 29 sierpnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
28 sierpnia 2024
Nowy termin: 5 września 2024 09:00Zmienia wersję 492604-2024
Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
29 sierpnia 2024
Zmienia wersję 517106-2024
- Sprostowanie
03 września 2024
Nowy termin: 9 września 2024 09:00Zmienia wersję 518921-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 listopada 2024
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →