Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Zamawiający 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 11:00 - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 11:00Zmienia wersję 517435-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego, podzielona na 30 części obejmujących różne zestawy, materiały i akcesoria medyczne.
- 2
ZakresZakres obejmuje m.in. zestawy do infiltracji ran, układy oddechowe do respiratora, zestawy do morcelacji, pokrowce, materiały do podawania cytostatyków, igły, strzykawki, kaniule i inne materiały zużywalne.
- 3
ZakresUmowa ma trwać 24 miesiące, a ofertę ocenia się według ceny.
- 4
RyzykoWadium jest wymagane w wysokości określonej w SWZ i może być wniesione w pieniądzu, gwarancjach bankowych, ubezpieczeniowych albo poręczeniach.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Pajunk Medical Produkte GmbH przy 15 ofertach.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 8,6 oferty na postępowanie przy 99 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 49% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu |
| REGON | 930090240 |
| Adres | ul. R.Weigla 5, 50-981 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141000-0 |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1) Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości określonej w SWZ. 2) Wadium może być wniesione w: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 98). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.