Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i dostawa oleju opałowego do Punktu Utrzymania Taboru w Wągrowcu
Zamawiający Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. (Poznań, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa oleju opałowego do Punktu Utrzymania Taboru w Wągrowcu”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 09:00. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 25 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=731, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 516728-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oleju opałowego do ogrzewania pomieszczeń i wody w lokalizacji PUT Wągrowiec w ilości szacunkowej 205 200 litrów.
- 2
TerminTermin realizacji: 27 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena brutto.
- 4
ZakresPaliwo ma być dostarczane cysternami lub innymi środkami do przewozu materiałów niebezpiecznych i rozładowywane wyłącznie przez złącze DN80 z systemem Camlock.
- 5
RyzykoWadium: 15 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2024 r. wygrał T&J PALIWA Sp. z o.o.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 0,6 oferty na postępowanie przy 18 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 22% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. |
| NIP | 7781469734 |
| Adres | ul. Składowa 5, 61-897 Poznań |
| Region (NUTS) | PL415 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i dostawa oleju opałowego do Punktu Utrzymania Taboru w Wągrowcu |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09135100-5 - Olej opałowy |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca przystępujący do Postępowania jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100). 2. Wymagania dotyczące wadium zostały określone w Rozdziale 15 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-25 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.