Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach 2026-2027.
Zamawiający Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Jastrowie (Jastrowie, Wielkopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=356, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 listopada 2025
Termin ofert: 19 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 stycznia 2026
2 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
16 marca 2026
2 wykonawcówZmienia wersję 37546-2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowyBieżące
24 lipca 2026
2 wykonawcówZmienia wersję 37546-2026
Zmiana umowy
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Jastrowie |
| NIP | 7650007803 |
| Adres | Roosevelta, 64-915 Jastrowie |
| Region (NUTS) | PL411 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Jastrowie w latach 2026-2027. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Dodatkowe kody CPV | 77210000-5 - Usługi pozyskiwania drewna; 77211000-2 - Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna; 77211100-3 - Usługi cięcia drewna; 77211200-4 - Transport dłużyc na terenie lasów; 77211300-5 - Usługi selekcji drzew; 77211400-6 - Usługi wycinania drzew; 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew; 77211600-8 - Sadzenie drzew; 77230000-1 - Usługi doraźne dotyczące leśnictwa; 77231000-8 - Usługi gospodarki leśnej; 77231200-0 - Usługi zwalczania szkodników leśnych; 77231600-4 - Usługi zalesiania; 75251120-7 - Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów; 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg; 77100000-1 - Usługi rolnicze; 77110000-4 - Usługi doraźne produkcji rolnej; 45340000-2; 77341000-2 - Okrzesywanie drzew; 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy | 2025-12-12+01:00 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2025-12-12+01:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Szacowana wartość zamówienia podstawowego 5 407 927,06. Szacunkowa wartość prawa opcji (30%) 1 622 378,12. Szacunkowa wartość zamówienia podobnego (50%) 2 703 963,53.
Szacowana wartość zamówienia podstawowego 2 940 629,30. Szacunkowa wartość prawa opcji (30%) 882 188,79. Szacunkowa wartość zamówienia podobnego (50%) 1 470 314,65.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.