Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Dostawa narzędzi chirurgicznych do zabiegów z wykorzystaniem robota Da Vinci oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Zamawiający Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa narzędzi chirurgicznych do zabiegów z wykorzystaniem robota Da Vinci oraz różnych…”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 435 215 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- Wadium
- 435 215 zł
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2648, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
23 lipca 2026
Termin ofert: 27 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 10:00Zmienia wersję 511400-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi chirurgicznych do zabiegów z wykorzystaniem robota Da Vinci oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o., podzielona na 61 części.
- 2
ZakresWykonawca musi oferować wyroby kompletne, dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z przepisami, oraz uwzględnić wymagania z ustawy o wyrobach medycznych.
- 3
ZakresCzęść realizowana jest w trzech modelach umownych: sprzedaż dla większości części, sprzedaż z użyczeniem dla części 20, 52 i 53 oraz komis bez użyczenia dla części 22 i 57.
- 4
KryteriaMaksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi 5 dni roboczych, a termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert.
- 5
RyzykoWadium jest obowiązkowe, a zamawiający wskazuje też konieczność wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy; kwoty dla ofert całkowitych i częściowych opisuje SWZ.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 17,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 14% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| REGON | 221964385 |
| Adres | UL. JANA PAWŁA II 50, 80-462 GDAŃSK |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Dostawa narzędzi chirurgicznych do zabiegów z wykorzystaniem robota Da Vinci oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Warunkiem udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest wniesienie wadium w prawidłowej wysokości dla danej części, na który Wykonawca składa ofertę. Kwota wadium dla ofert całkowitych wynosi 435.215,00 zł, dla ofert częściowych została wskazana w § XVI SWZ. Wadium musi zostać wniesione przed upływem terminu składania ofert i utrzymane nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. Szczegóły dot. wadium zawarto w § XVI SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-27 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.