Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup dwóch ambulansów 4x4 z pełnym wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” realizowany w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 (Obszar II)
Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup dwóch ambulansów 4x4 z pełnym wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 21 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 298 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=523, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 lipca 2026
Termin ofert: 21 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
27 lipca 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 507898-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 10:00Zmienia wersję 517029-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup dwóch ambulansów 4x4 z pełnym wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi.
- 2
ZakresZakres i specyfikację określają kosztorys ofertowy, opis przedmiotu zamówienia oraz umowa z załącznikami, a realizacja trwa 42 dni.
- 3
ZakresOferta jest oceniana wyłącznie według ceny.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,4 oferty na postępowanie przy 81 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 46% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi |
| REGON | 471658536 |
| Adres | Wólczańska, 90-531 Łódź |
| Region (NUTS) | PL711 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup dwóch ambulansów 4x4 z pełnym wyposażeniem na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” realizowany w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 (Obszar II) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34114121-3 - Karetki |
| Dodatkowe kody CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-21 10:00 |
Informacje dodatkowe
Przedmiotowy zakup finansowany jest ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 (Obszar II) ze środków Budżetu Państwa oraz Budżetu Województwa Łódzkiego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).