Dostawa komputerów stacjonarnych typu All In One na rzecz jednostek sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej wraz z udzieleniem 60 miesięcznej gwarancji
Zamawiający Sąd Apelacyjny (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dostawa komputerów stacjonarnych typu All In One na rzecz jednostek sądownictwa z obszaru…”. Termin składania ofert minął 8 września 2025, 10:00. Wadium: 75 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 75 000 zł
- Termin składania ofert
- 8 września 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=487, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 sierpnia 2025
Termin ofert: 8 września 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
22 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Dostawa komputerów stacjonarnych typu All In One na rzecz jednostek sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej wraz z udzieleniem 60 miesięcznej gwarancji.
- 2
RyzykoWadium: 75 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Sąd Apelacyjny |
| Miejscowość | Lublin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa komputerów stacjonarnych typu All In One na rzecz jednostek sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej wraz z udzieleniem 60 miesięcznej gwarancji |
| Główny Kod CPV | 30214000-2 - Stacje robocze |
| Część nr LOT-0001 | Dostawa komputerów stacjonarnych typu All In One na rzecz jednostek sądownictwa z obszaru apelacji lubelskiej wraz z udzieleniem 60 miesięcznej gwarancji |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 75000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →