Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie, dostawę i instalację kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Zamawiający Uniwersytet Jagielloński (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie, dostawę i instalację kompletnego zestawu do…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 25 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 lipca 2026
Termin ofert: 25 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 504426-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 7 września 2026 10:00Zmienia wersję 574962-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i instalacja kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych dla linii SOLCRYS w Krakowie.
- 2
ZakresZamówienie finansowane jest m.in. ze środków umowy ze Skarbem Państwa - Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r.
- 3
ZakresRealizacja trwa 4 miesiące i odbywa się w Krakowie, przy ul. Czerwone Maki 98.
- 4
ZakresSzczegółowe wymagania techniczne i funkcjonalne zawiera załącznik A do SWZ.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 5 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Jagielloński |
| NIP | 6750002236 |
| Adres | ul. Gołębia 24, 31-007 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wyłonienie Wykonawcy na wykonanie, dostawę i instalację kompletnego zestawu do wysokoprzepustowej produkcji płytek krystalizacyjnych przeznaczonego do zastosowań w krystalografii białek oraz automatyzacji procesów eksperymentalnych dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza |
| Dodatkowe kody CPV | 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania; 38000000-5 |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 804 221 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust.1 pkt 6 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia.
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP - szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- Zamawiający wykluczy wykonawcę w przypadku zaistnienia okoliczności z art. 108 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy PZP. Zamawiający wykluczy także wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierani
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 108 ust 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
- art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP- szczegółowa regulacja zawarta w dokumentach zamówienia
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-25 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ złożonym do oferty;
- 2)informację z KRK w zakresach podanych przez zamawiającego;
- 3)odpis lub informację z KRS lub z CEiDG (o ile dotyczy);
- 4)oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.
Podmiotowe środki dowodowe wskazane w w pkt 1-4 powyżej mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia w SWZ.
Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie objętym ważną certyfikacją oraz wskazanym przez wykonawcę w oświadczeniu JEDZ (część II sekcja A ). Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część podstaw wykluczenia, wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe w pozostałym zakresie.
Zasady finansowe określono w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.