Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV.
Zamawiający TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS…”. Termin składania ofert minął 12 września 2025, 12:00. Wadium: 500 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
- Wadium
- 500 000 zł
- Termin składania ofert
- 12 września 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7419, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
01 sierpnia 2025
Termin ofert: 12 września 2025 12:00 - Sprostowanie
09 września 2025
Nowy termin: 30 września 2025 12:00Zmienia wersję 504206-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 marca 2026
Nowy termin: 28 kwietnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 8 maja 2026 12:00Zmienia wersję 186849-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 kwietnia 2026
Nowy termin: 14 maja 2026 12:00Zmienia wersję 232620-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 kwietnia 2026
Nowy termin: 18 maja 2026 12:00Zmienia wersję 258864-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 sierpnia 2026
9 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | TAURON Dystrybucja S. A. Oddział w Częstochowie |
| Miejscowość | Częstochowa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV. |
| Główny Kod CPV | 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane |
| Część nr LOT-0001 | Opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej na budowę rozdzielni 110 kV w stacji RS 15 kV Gorzów Śląski wraz z niezbędną do jej funkcjonowania infrastrukturą techniczną oraz wykonanie i uruchomienie rozdzielni 110 kV wraz z dowiązaniami stacji RS 15 kV Gorzów Śląski do sieci 110 kV i 15 kV. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 500000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.