Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawy elementów ubioru identyfikacyjnego dla pracowników „PKP Intercity” S.A. w postaci mundurów i spodni chino
Zamawiający PKP Intercity" S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawy elementów ubioru identyfikacyjnego dla pracowników „PKP Intercity” S.A. w postaci…”. Termin składania ofert minął 3 sierpnia 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 3 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=295, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 lipca 2026
Nowy termin: 3 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 429079-2026
- Sprostowanie
30 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 504017-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 526799-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 1 września 2026 12:00Zmienia wersję 544626-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elementów ubioru identyfikacyjnego dla pracowników PKP Intercity S.A. w postaci mundurów i spodni chino w 2 częściach na 24 miesiące.
- 2
Zakresczęści 1 podano orientacyjne ilości: żakiety damskie 2 730 sztuk, spódnice 2 730 sztuk, spodnie damskie 2 860 sztuk, marynarki męskie 2 870 sztuk i spodnie męskie 9 790 sztuk, a część 2 obejmuje 4 050 spodni chino męskich i 130 damskich.
- 3
ZakresZamawiający zapewnia realizację dostaw na poziomie nie mniejszym niż 80% wartości netto maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 7,5 ofert na postępowanie przy 26 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 13 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono. Dla skali: 143 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | "PKP Intercity" S.A. |
| NIP | 5262544258 |
| Adres | Al. Jerozolimskie 142a, 02-305 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy elementów ubioru identyfikacyjnego dla pracowników „PKP Intercity” S.A. w postaci mundurów i spodni chino |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 18000000-9 |
| Dodatkowe kody CPV | 18232000-4 - Spódnice; 18234000-8 - Spodnie; 18222100-2 - Zestawy ubraniowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1.Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie: 1) dla części 1 przedmiotu zamówienia - 70 000,00 zł (siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100), 2) dla części 2 przedmiotu zamówienia - 9 000,00 zł (dziewięć tysięcy złotych 00/100). 2. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert w jednej z form lub w formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp. 3. Wykonawca zobowiązany będzie przed zawarciem umowy do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2% ceny brutto oferty odpowiadającej wartości brutto umowy dla danej części zamówienia. 4. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy winno zostać wniesione w jednej z form lub w formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-03 12:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Wszelkie rozliczenia związane z realizacją zamówienia będą dokonywane w walucie PLN.
- 2.Szczegółowe warunki finansowe Zamawiający określił w SWZ.
- 3.Zamawiający na poczet wykonania przedmiotu zamówienia nie przewiduje udzielenia zaliczki.
Termin związania ofertą wyznaczono do dnia 31.10.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →