Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku
Zamawiający 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy (Rząska, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mięsa czerwonego, wędlin z mięsa…”. Termin składania ofert minął 20 września 2024, 10:00.
- Termin składania ofert
- 20 września 2024, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=919, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 sierpnia 2024
Termin ofert: 20 września 2024 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
21 sierpnia 2024
Zmienia wersję 483914-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
13 grudnia 2024
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 35. Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Rząska |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, mięsa drobiowego, wędlin z mięsa drobiowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku |
| Główny Kod CPV | 15100000 |
| Część nr LOT-0001 | 1. Dostawa mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku |
| Część nr LOT-0002 | 2. Dostawa wędlin z mięsa czerwonego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2025 roku. |
| Część nr LOT-0003 | Część 3 – Dostawa mięsa drobiowego przeznaczonego na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania w 2025 roku. |
| Część nr LOT-0004 | Część 4 –Dostawa wędlin z mięsa drobiowego przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG 2025 roku. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.