Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa odzieży ochronnej i roboczej dla pracowników Urzędu Dozoru Technicznego - ZP-NB-60/26
Zamawiający Urząd Dozoru Technicznego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa odzieży ochronnej i roboczej dla pracowników Urzędu Dozoru Technicznego -…”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 270 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=295, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 11:00 - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 500735-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży ochronnej i roboczej dla pracowników Urzędu Dozoru Technicznego przez 8 miesięcy.
- 2
ZakresZakres obejmuje m.in. odzież branżową, odzież wierzchnią, kurtki, odzież nieprzemakalną, specjalną odzież roboczą, odzież ochronną i dodatki do odzieży roboczej.
- 3
ZakresZamówienie jest finansowane ze środków UE, co zwiększa znaczenie zgodności oferty z opisem i dokumentacją SWZ.
- 4
WarunkiWykonawca ma wykazać doświadczenie w realizacji dostaw, a dokumenty potwierdzające brak podstaw wykluczenia obejmują m.in. KRK, zaświadczenie z US i z ZUS.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 7 orzeczeń KIO. Dla skali: 160 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Urząd Dozoru Technicznego |
| NIP | 5220004617 |
| Adres | ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa odzieży ochronnej i roboczej dla pracowników Urzędu Dozoru Technicznego - ZP-NB-60/26 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 18100000-0 |
| Dodatkowe kody CPV | 18110000-3 - Odzież branżowa; 18200000-1 - Odzież wierzchnia; 18223200-0 - Kurtki; 18221000-4 - Odzież nieprzemakalna; 18130000-9 - Specjalna odzież robocza; 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca; 18140000-2 - Dodatki do odzieży roboczej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.