Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa aparatury medycznej na potrzeby AOS SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w ośmiu pakietach w ramach programu FENX.06.01 Podniesienie jakości i dostępności świadczeń poprzez rozbudowę, modernizację i doposażenie pomieszczeń dla AOS i leczenia jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Szczecinie – FENX.
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa aparatury medycznej na potrzeby AOS SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w ośmiu pakietach w…”. Termin składania ofert minął 19 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 19 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 869 984 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 lipca 2026
Termin ofert: 19 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 09:00Zmienia wersję 497554-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej dla AOS SP ZOZ MSWiA w Szczecinie w ośmiu pakietach, obejmująca m.in. duodenoskop, videogastroskop ultrasonograficzny, laser do kapsulotomii tylnej, elektroencefalograf, elektromiograf, videolaryngoskop i aparat do elektrokoagulacji.
- 2
ZakresZamówienie jest powiązane z programem FENX.06.01 i ma służyć doposażeniu pomieszczeń dla AOS i leczenia jednego dnia.
- 3
KryteriaRealizacja ma nastąpić w 30 dni, a jedynym kryterium oceny ofert jest cena brutto.
Kontekst Atlasu
- Lokalny rynek tej branży: w województwie zachodniopomorskim postępowania przyciągały średnio 6,5 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie |
| REGON | 810733454 |
| Adres | ul. Jagiellońska 44, 70-382 Szczecin |
| Region (NUTS) | PL424 – Zachodniopomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa aparatury medycznej na potrzeby AOS SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w ośmiu pakietach w ramach programu FENX.06.01 Podniesienie jakości i dostępności świadczeń poprzez rozbudowę, modernizację i doposażenie pomieszczeń dla AOS i leczenia jednego dnia w SP ZOZ MSWiA w Szczecinie – FENX. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33168100-6 - Endoskopy |
| Dodatkowe kody CPV | 33128000-3 - Lasery medyczne inne niż stosowane w chirurgii; 33121100-5 - Elektroencefalografy; 33110000; 33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-19 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).