Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup, dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie oprogramowania Karty Zgłoszenia Nowotworu Złośliwego wraz z integracją z Krajowym Rejestrem Nowotworów (KRN) w ramach e-KRN w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.
Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup, dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie oprogramowania Karty Zgłoszenia…”. Termin składania ofert minął 30 lipca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 30 lipca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=163, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 czerwca 2026
Termin ofert: 28 lipca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
17 lipca 2026
Nowy termin: 30 lipca 2026 08:00Zmienia wersję 441351-2026
- Sprostowanie
24 lipca 2026
Nowy termin: 4 sierpnia 2026 08:00Zmienia wersję 494542-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie oprogramowania Karty Zgłoszenia Nowotworu Złośliwego wraz z integracją z Krajowym Rejestrem Nowotworów w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.
- 2
ZakresZamawiający wymaga zgodności realizacji z zasadą DNSH z art. 17 rozporządzenia 2020/852, więc rozwiązanie musi uwzględniać ten wymóg już na etapie oferty i wdrożenia.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje jedną część i ma być wykonane w ciągu 120 dni, przy czym w części lotu wskazano czas trwania 120 miesięcy.
- 4
ZakresPrzedmiot i sposób realizacji są opisane w załączniku nr 4 do SWZ, a zakres obejmuje też wsparcie techniczne wynikające z kodów CPV.
- 5
Zakrespostępowaniu występuje wieloletni zakres eksploatacji rozwiązania po wdrożeniu, co wynika z opisu części zamówienia.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 60% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 5,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 5 orzeczeń KIO; w 3 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Świętokrzyskie Centrum Onkologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kielcach |
| NIP | 9591294907 |
| Adres | ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie oprogramowania Karty Zgłoszenia Nowotworu Złośliwego wraz z integracją z Krajowym Rejestrem Nowotworów (KRN) w ramach e-KRN w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-30 08:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.