Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-15 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora

Zamawiający Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Malbork, Pomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
13 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora dla Laboratorium Analitycznego Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Malborku przez 36 miesięcy.

  • 2

    ZakresZamówienie dzieli się na 3 pakiety: do gazometrii, do parametrów krytycznych oraz do oznaczeń hematologicznych wraz z dzierżawą odpowiednich analizatorów.

  • 3

    ZakresOpis wskazuje, że przedmiot obejmuje także materiały zużywalne oraz dzierżawę analizatora jako elementy powiązane z dostawą.

  • 4

    KryteriaJedynym kryterium oceny ofert jest cena.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2023 r. wygrał RADIOMETER Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,7 oferty na postępowanie przy 56 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 62% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

NIP

5792133296

Adres

ul. 500-lecia 23, 82-200 Malbork

Region (NUTS)

PL638 – Pomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Dodatkowe kody CPV

38434000-6 - Analizatory

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-13 09:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2023wygrał(a): RADIOMETER Sp. z o.o.664 tys. zł1 ofertawynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 13.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.