ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i wdrożenie systemu radiologicznego polegające na rozbudowie istniejącego systemu o funkcjonalności oparte na modułach: PACS, RIS, teleradiologia, telekonsultacje, system dozowania dawki kontrastu wraz z zakupem 2 stacji opisowych z oprogramowaniem dla Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” Sp. z o.o.

Zamawiający Warszawskie Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i wdrożenie systemu radiologicznego polegające na rozbudowie istniejącego systemu o…”. Termin składania ofert minął 9 września 2024, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
9 września 2024, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    13 sierpnia 2024

    Termin ofert: 9 września 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 października 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Warszawskie Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o.o.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Zakup i wdrożenie systemu radiologicznego polegające na rozbudowie istniejącego systemu o funkcjonalności oparte na modułach: PACS, RIS, teleradiologia, telekonsultacje, system dozowania dawki kontrastu wraz z zakupem 2 stacji opisowych z oprogramowaniem dla Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” Sp. z o.o.

Główny Kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Część nr LOT-0001

CZĘŚĆ 1

Część nr LOT-0002

CZĘŚĆ 2

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Zabezpieczenie należytego wykonania umowy jest wymagane. 1. Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy najpóźniej w dniu jej zawarcia, w wysokości 5 % wartości maksymalnego wynagrodzenia brutto umowy. 2. Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub w kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) poręczeniach bankowych lub poręczeniach spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, z tym że zobowiązanie kasy jest zawsze zobowiązaniem pieniężnym; c) gwarancjach bankowych; d) gwarancjach ubezpieczeniowych; e) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 3. Zamawiający nie wyraża zgody na wniesienie zabezpieczenia w formach określonych art. 449 ust. 2 ustawy PZP. 4. W przypadku wniesienia zabezpieczenia w formie pieniężnej odpowiednią kwotę należy wpłacić na rachunek bankowy Zamawiającego, nr 62 1130 1017 0020 0798 0820 0002, a dokument potwierdzający wpłatę (pokwitowanie) należy przekazać Zamawiającemu przed podpisaniem umowy, Zamawiający przechowa je na oprocentowanym rachunku bankowym. Zamawiający zwraca zabezpieczenie wniesione w pieniądzu z odsetkami wynikającymi z umowy rachunku bankowego, na którym było ono przechowywane, pomniejszone o koszt prowadzenia tego rachunku oraz prowizji bankowej za przelew pieniędzy na rachunek bankowy Wykonawcy. 5. Z treści zabezpieczenia przedstawionego w formie gwarancji/poręczenia winno wynikać, że bank, ubezpieczyciel, poręczyciel zapłaci na rzecz Zamawiającego w terminie maksymalnie 30 dni od pisemnego żądania kwotę zabezpieczenia, na pierwsze wezwanie Zamawiającego, bez odwołania, bez warunku, niezależnie od kwestionowania czy zastrzeżeń Wykonawcy i bez dochodzenia czy wezwanie Zamawiającego jest uzasadnione czy nie. 6. W przypadku, gdy zabezpieczenie będzie wnoszone w formie innej niż pieniądz, Zamawiający zastrzega sobie prawo do akceptacji projektu ww. dokumentu. Warunki i termin zwolnienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy określone zostały we Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ (odpowiednio 4.1 - 4.2) w rozdziale: „Zabezpieczenie należytego wykonania umowy”.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zamawiający nie ogranicza ilości części, na które Wykonawca może złożyć swoją ofertę. Wykonawca będzie związany ofertą do dnia 07.12.2024 roku. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane (zgodnie z art. 257 ustawy PZP).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.