Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-14 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego

Zamawiający Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.:…”. Termin składania wniosków minął 12 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Teatr Wielki - Opera NarodowaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 14 lipca 2026
Termin składania wniosków
12 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
  2. Sprostowanie

    07 sierpnia 2026

    Nowy termin: 17 sierpnia 2026 10:00

    Zmienia wersję 485406-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla przebudowy przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego dla tego zadania.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla jednej części zamówienia i realizację usługi w okresie 16 miesięcy na terenie Mazowsza.

  • 3

    ZakresSzczegółowe założenia, w tym zagadnienia do dialogu, są opisane w SOPiW, więc wykonawca musi oprzeć ofertę na tym załączniku.

  • 4

    KryteriaJedynym kryterium oceny ofert jest cena, a postępowanie jest prowadzone w trybie dialogu konkurencyjnego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Teatr Wielki - Opera Narodowa

NIP

5252059432

Adres

Plac teatralny 1, 00-950 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Dodatkowe kody CPV

71240000

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Comp Dial

Termin składania wniosków o dopuszczenie

2026-08-12 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania wniosków upłynął 12.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Teatr Wielki - Opera Narodowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.