Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.· Toruń
Cena wybranej oferty
1 384 305 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Usługa odbioru stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Łubianka

Zamawiający Gmina Łubianka (Łubianka, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa odbioru stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych,…”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 384 305 zł.

Zamawiający: Gmina ŁubiankaŁubianka, Podlaskie (powiat Sokólski →)opublikowano 22 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
1 384 305 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. (Toruń).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 384 305,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Łubianka

Miejscowość

Łubianka

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Usługa odbioru stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Łubianka

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90513100-7Usługi wywozu odpadów pochodzących…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
729 494 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 670 zł4 017 567 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 624 897 zł
Źródło próbki
CPV 90513· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
392 670 zł
Mediana
729 494 zł
Górny kwartyl
4 017 567 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łubianka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łubianka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 384 305 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.