Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Odczynniki do wykonywania oznaczeń metodą cytometrii przepływowej kompatybilne z analizatorem FACS Canto będącym w posiadaniu USD w Krakowie wraz z dzierżawą aparatu do cytometrii przepływowej
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Odczynniki do wykonywania oznaczeń metodą cytometrii przepływowej kompatybilne z…”. Termin składania ofert minął 17 lipca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 17 lipca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 czerwca 2026
Termin ofert: 14 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 lipca 2026
Nowy termin: 17 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 390355-2026
- Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 31 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 479567-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 491846-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 528301-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do oznaczeń metodą cytometrii przepływowej kompatybilnych z analizatorem FACS Canto wraz z dzierżawą aparatu do cytometrii przepływowej na potrzeby USD w Krakowie.
- 2
ZakresSzczegółowy asortyment jest opisany w załącznikach do SWZ, więc wykonawca musi liczyć się z dostawą materiałów laboratoryjnych dopasowanych do wskazanego analizatora.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert to cena, więc przewaga kosztowa ma bezpośrednie znaczenie dla wyniku.
- 4
ZakresZamówienie obejmuje jedną część na 36 miesięcy, a szacunkowa wartość wynosi 1 427 226 zł.
Kontekst Atlasu
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 48% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 4,6 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO, w tym 4 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie |
| NIP | 6792525795 |
| Adres | ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków |
| Region (NUTS) | PL213 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odczynniki do wykonywania oznaczeń metodą cytometrii przepływowej kompatybilne z analizatorem FACS Canto będącym w posiadaniu USD w Krakowie wraz z dzierżawą aparatu do cytometrii przepływowej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 427 226 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-17 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.