DOSTAWA CZĘŚCI DO POJAZDÓW, MASZYN INŻYNIERYJNYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH ORAZ AKUMULATORÓW NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO.
Zamawiający 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA CZĘŚCI DO POJAZDÓW, MASZYN INŻYNIERYJNYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH ORAZ…”. Termin składania ofert minął 22 sierpnia 2025, 09:00. Wadium: 3 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 738 525 zł
- Wadium
- 3 zł
- Termin składania ofert
- 22 sierpnia 2025, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=422, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 lipca 2025
Termin ofert: 22 sierpnia 2025 09:00 - Wynik: wybrano wykonawców
08 października 2025
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowych części do pojazdów i maszyn inżynieryjnych (Zadanie 1) oraz akumulatorów (Zadanie 2) do 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, zgodnie z załącznikami nr 2 i 3 do SWZ.
- 2
ZakresWymagane jest dostarczenie części i akumulatorów do wskazanych magazynów odbiorców, zgodnie z wykazem zawartym w załączniku nr 2 do umowy.
- 3
ZakresSzczegółowy asortyment i ilości części oraz akumulatorów znajdują się w załącznikach nr 2 i 3 do SWZ, które należy dokładnie przeanalizować.
- 4
ZakresWymagane jest, aby akumulatory były wyprodukowane w roku 2025.
- 5
ZakresZadanie nr 1 (dostawa części) ma wartość 1 131 697.78 zł, a Zadanie nr 2 (dostawa akumulatorów) 34 056.5 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy |
| Miejscowość | Giżycko |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | DOSTAWA CZĘŚCI DO POJAZDÓW, MASZYN INŻYNIERYJNYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH ORAZ AKUMULATORÓW NA RZECZ 24 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO. |
| Główny Kod CPV | 34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich |
| Część nr LOT-0001 | ZADANIE NR 1:DOSTAWA CZĘŚCI |
| Część nr LOT-0004 | ZADANIE NR 2: DOSTAWA AKUMULATORÓW |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający ustala wadium w wysokości: ZADANIE NR 1: 15 000,00 zł. 2. Zamawiający żąda wniesienia wadium w pełnej wysokości przed terminem do składania ofert. 3. Wadium może być wniesione w: 3.1. pieniądzu; 3.2. gwarancjach bankowych; 3.3. gwarancjach ubezpieczeniowych; 3.4. poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836, 1572). 4. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na konto w Banku: NBP O/O Olsztyn 17 1010 1397 0020 1713 9120 2000 z dopiskiem w tytule przelewu: „Wadium w post. nr 44/2025 – zadanie nr 1 dostawa CZĘŚCI. 5. Szczegóły w SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.